Interi befason, Quagliarellan e kërkon

Për sulmin është shafaqur një emër i ri. Është ai i Fabio Quagliarellas që në vitin e fundit tregoi formë të madhe me Torinon.

Roberto Mancini e ka vlerësuar lartë sulmuesin e Torinos dhe lojtar mund të vijë të Interi si një rezervistë i Icardit, siç raportohet nga “Sky Sports”.

Ish- lojtari i Juventusit ishte afër Interit disa herë në afatet kalimtare të kualuara, por marrëveshja nuk u realizua kurrë.