Interesane: Çfarë do të bëjë Mourinho pas fitores ndaj West Hamit?

Jose Mourinho aq shumë është lodhur dhe është frikësuar se mos West Hami do t’ia barazojë rezultatin, sa që dëshiron që të flejë deri nesër në gjysmë të ditës.

“Ishte një ndeshje shumë e vështirë, në të cilën kemi mundur t’i humbim dy pikë. Jam aq i lodhur sa që dua të flej deri nesër në gjysmë të ditës”, deklaroi Mourinho pas ndeshjes.

Chelsea fitoi 1:0, duke marshuar kështu drejt titullit kampion në Angli. /Gazeta Olle