Inter Turku publikon formacionin startues kundër Dritës

Inter Turku do të jetë nikoqir i skuadrës së Dritës, nënkampionët e Kosovës kanë udhëtuar drejt Finladës për të zhvilluar ndeshjen e parë në Ligën e Konferencës, shkruan Gazeta OLLE.

Skuadra vendase do të startoj me këta futbollistë në ndeshjen ndaj Dritës:

Ndeshja fillon nga ora 17:00 dhe transmetohet në SuperSport Albania, ndeshja e dytë do të zhvillohet në Fadil Vokrri me 12 korrik.

Skuadra nga Kosova nuk do të jetë e vetme në këtë takim, bardhekaltërit do të kenë mbështetjen e Intelektualëve në Turku.

/Gazeta OLLE/

 

Drita publikon formacionin startues kundër Inter Turkut

Amir Rrahmani i rikthehet stërvitjeve te Ramiz Sadiku