‘Intelektualët’, tifozët e javës (FOTO)

Tifozët e Dritës, Intelektualët zgjedhen tifozët e javës në Raiffeisen Superligë nga GazetaOlle.com.

Atmosfera e krijuar nga ta në takimin me Prishtinën, i dhanë hijeshi të madhe kësaj sfide.

Parulla për ish-kryetarin e ndjerë të Dritës, Selami Osmani – Bezi, ngjyrat kaltër e bardhë dhe fishekzjarre, veçuan Intelektualët të dielën.

Skuadra e tyre barazoi 1:1 me Prishtinën. (Gazeta Olle)

intelektualet2

intelektualetttintelektualet