Ilir Mustafa mund të nënshkruajë me Vllazninë

Ilir Mustafa është kthyer nga Turqia ku luajti për një vit te Ankara Keciörengücü.

Mesfushori 25 vjeçar nga Kosova, ka qenë në prova te Vllaznia deri  tani, sipas faqeve të afërta me klubin shkodran.

Duket që mesfushori  ka bindur drejtuesit dhe tani po mendohet firmosja e kontratës.

Mustafa më parë ka luajtur te Liria dhe Dukagjini. /Gazeta Olle/

Van Dijk nënshkruan kontratë të re me Liverpoolin

Ja sa para fituan Prishtina, Drita dhe Llapi nga garat në europiane këtë vit