I fiksuar pas fizikut, Ronaldo i bën vetes një dhuratë speciale

Cristiano Ronaldo vazhdon të luajë në nivele të larta. Meritë kjo e vullnetit të tij të hekurt për të mbajtur trupin në formën më të mirë të mundshme.

Portugezi ka bërë një investim të madh së fundmi për trupin e tij.

Ai ka blerë për 15 mijë paund një pajisje terapie me oksigjen. Kjo pajisje mundëson një rikuperim më të shpejtë nga dëmtimet, që për një lojtar 36 vjeçar janë të shpeshta.

Tanimë portugezi do ta ketë në shtëpinë e tij dhe synon të vazhdojë të dhurojë spektakël në elitë edhe për vite të tjera.

Llapi nesër i rikthehet stërvitjeve për edicionin pranveror

E zbulon për herë të parë, ja pse klubi spanjoll nuk ia vazhdoi kontratën futbollistit shqiptar, Eris Abedinit