Huesca shokon Real Madridin midis Santiago Bernabeut (VIDEO)

Huesca ka befasuar Real Madridin duke kaluar në avantazh në “Santiago Bernabeu”, shkruan GazetaOlle.

Autori i golit është Cucho në minutën e 3′ të takimit.

Ndeshja po zhvillohet dhe Los Blancosit kërkojnë kthesën. /GazetaOlle/