Higuain kështu e driblon Etrit Berishën (VIDEO)

 

Lazio dhe Napoli po luajnë 1:1 në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Italisë, derisa Etrit Berisha po e ruan portën e romakëve.

Pak minuta më parë, napolitanët barazuan në 1:1. Gabiadini shënoi pas driblimit që Higuain i bëri Berishës.