Hidhet shorti i Ligës së Evropës, këto janë ndeshjet e nxehta

Shorti i Ligës së Evropës, është hedhur pas atij të Ligës së Kampioënve ndeshje interesante është përballja Fiorentina – Tottenham Hotspur, dhe ajo ndërmjet Drotmundit dhe Portos.

foto