Haxhiu vjen në Kosovë (FOTO)

Pak ditë pas humbjes së meçit për titullin e botës në WBO, boksieri Haxhi Krasniqi ka gjetur disa ditë për të pushuar në Kosovë.

Junikasi tani ndodhet në Kosovë, dhe kjo vërtetohet më së miri me anë të fotografive që po qarkullojnë në rrjetet sociale, ku Krasniqi shihet në aeroportin “Adem Jashari”.

Krasniqi humbi mundësinë për titull të botës, duke u mundur nga gjermani Jurgen Brahme.

haxhia