Hashim Thaçi çon në këmbë tifozët e Zvezdës

Serbia në panik! Edhe tifozët janë në panik dhe më së miri reflektohet kjo edhe në video. Tifozët e Crvena zvezdës, ‘Delije”, në ndeshjen kampionale kundër Vozhdovac një pjesë të repertoarit të tyre ia kanë kushtuar vizitës eventuale të Hashim Thaçit në Beograd.

“Hashimi nuk guxon të shëtitet nëpër qytet”, kanë porositur tifozët më të flaktë të Zvezdës në stadiumin e Obiliçit. Shovinistët serb i ka kapur paniku deri në palcë dhe frikësohen se Hashim Thaçi do ta pushton edhe Serbinë./Botasot.info