Hashani tregon si mund ta fitojë titullin Hajvalia dhe si do të luajnë ndaj Sionit (VIDEO)

Mbrojtësi i Hajvalisë, Erdin Hashani, rrëfehet në një intervistë për ‘Tribuna Channel’ duke folur për edicionin e kaluar dhe këtë që po e presim.

Hashani e komenton edhe shkuarjen e Hajvalisë në Zvicër dhe ndeshjen miqësore me Sionin.