Harrohen duke festuar, pësojnë gol nga gjysma e fushës (VIDEO)

Një gol shumë qesharak ka ndodhur në ndeshjen ndërmjet Ferroviario Maputos dhe K-Starsit, shkruan Gazetaolle.com.

Derisa ajo e para po e festonte në maksimum një super-gol të shënuar nga distanca, futbollistët e K-Stars e filluan lojën shpejtë dhe e barazuan rezultatin duke shënuar në portën e zbrazët.

Videoja tani po e bën xhiron e botës në rrjetet sociale.