Handanoviç me gafën e vitit

Alvaro Morata e ka shënuar golin e epërsisë ndaj Interit, duke e konfirmuar formën fantastike që po kalon.

Mirëpo, golin atij ia fali tërësisht Samir Handanoviç, i cili intervenoi në mënyrë amatoreske dhe topi përfundoi në rrjetë.