Hamilton dhe Campbell vijnë me ‘selfie’

Piloti i Formulës 1, Lewis Hamilton dhe manekenia me famë ndërkombëtare, Naomi Campbell e kanë bërë një foto ‘selfie’ gjatë një sfilate të modës në New York.

Mediat në Angli shkruajnë se kjo foto mund ta bëjë xheloze këngëtaren Nicole Scherzinger, e cila ka qenë në lidhje të gjatë me anglezin Hamilton.