Haklaj pret të behët me ekip

Mesfushori Visar Haklaj, është në kërkim të një skuadre të re. Haklaj në fillim të këtij edicioni nënshkroi me Besën e Pejës me të cilën u nda për shkak të disa problemeve.

Ai thotë se është gati për një aventurë të re. “Pres që të bëhem më ekip të ri. Me rëndësi është që nuk kam ndonjë lëndim”, ka thënë Haklaj për Gazetaolle.com

Haklaj luan si mesfushor defanziv. Është 23-vjeçar. Ai ka luajtur edhe për Gjilanin, Drenicën dhe Hajvalinë. /Olle