Hajvalia-Drita, formacionet e mundshme

Ismet Munishi dhe Sedat Pajaziti nuk pritet të kenë mungesa në ndeshjen ku Hajvalia e pret Dritën nesër në Obiliq me fillim prej orës 14:00. 

Arushat pritet ta nisin ndeshjen me formacionin e njëjtë që triumfoi ndaj Prishtinës, me Enis Zabërgjën që mund të lihet përsëri jashtë 11-shes.

Ndryshime nuk pritet të ketë as te Drita, e cila me gjasë do ta nisë lojën me skemën 3-5-2. /Gazeta Olle

cats
Formacioni i mundshëm i Hajvalisë

driiiii
Formacioni i mundshëm i Dritës