Hajvalia arrin marrëveshje me lojtarin e Kosovës së Vushtrrisë

Hajvalia ka sjell përforcimin e radhës dhe ai është Veton Shabani. Mbrojtës mitrovicas është rikthyer në klubin kryeqytetas pas më shumë se një viti.

Ai sezonin e fundit luajti me Kosovën e Vushtrrisë.

Shabani më parë ka djersitur fanellën e Trepçës. (Gazeta Olle)