Guardiola mezi gjen disa fjalë për humbjen

 

Pep Guardiola mezi bëri disa fjalë për humbjen 3:1 nga Porto në Portugali.

“Pësuam dy gola të hershëm, dhe më pas ishte e vështirë të kontrollonim lojën. Rezultati 3:1 për ndeshjen e kthimit është i madh, dhe i vështirë për t’u kthyer, por ne do të mundohemi t’ia dalim”, tha ai. (Gazeta Olle)