Gruaja e Marchisios: Jam xheloze, burrin tim e duan shumë femra

Gruaja e Claudio Marchisios, Roberta Marchisio, ka rrëfyer për mediat italiane që është një grua shumë xheloze, pasi që sipas saj, Claudion e duan shumë femra.

“Unë jam shumë xheloze. Shumë. E shoh që shumë gra e ëndërrojnë burrin tim seksi. Ky nuk është respekt ndaj familjes tonë. Gjithsesi, situatën e kam në kontroll dhe ne jemi shumë të lumtur”, deklaroi Roberta.

Çifti Marchisio ka dy fëmijë dhe Roberta në fund tha që kaq ‘mjafton’ pasi që sipas saj, numri 2 është ideal në këtë aspekt. /Olle