Granit Xhaka ndodhet në Prishtinë (FOTO)

Ylli shqiptar, Granit Xhaka, zbarkon në Kosovë.

Futbollisti i Përfaqësueses së Zvicrës dhe i skuadrës së Bundesliga I, Borussia Monchengladbach, po e vizon Prishtinën. Ai është takuar me shumë miq të tij. Më poshtë mund të shihni edhe një foto të realizuar me gazetarin Fatos Dili.

XHAKA