Granit Xhaka është i lumtur, shikoni se çka poston në ‘Facebook’ (FOTO)

Mesfushori nga Kosova i Përfaqësueses së Zvicrës dhe Arsenalit, Granit Xhaka, i është gëzuar pa masë faktit që në Përfaqësueses është rikthyer bashkëlojtari i tij Josip Drmiq, përcjellë Gazetaolle.com.

Ai ka postuar një fotografi në rrjetin social ‘Facebook’ ku ka shkruar: “Shumë mirë që jeni kthyer sërish miku im”. /Gazetaolle.com

xx