Granit Xhaka e kalon kohën e lirë duke shëtitur me vajzën e tij

Granit Xhaka është kthyer në shtëpi, pas paraqitjeve të tij fantastike me Zvicrën në “Euro2020”.

Xhaka tashmë po kalon kohë me bashkëshorten dhe dy vajzat e tij, shkruan Gazeta Olle.

Kosovari ka publikaur në rrjetet sociale një fotografi me vajzën e tij të madhe Ayana, duke e cilësuar kohën e kaluar me të si më të rëndësishmen.

”Nuk ka kohë më të rëndësishme për mua se sa koha babë e bijë”, ka shkruar Xhaka në Instagram krahas fotografive të postuara me të bijën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)


Kujtojmë se Zvicra u eleminua nga Spanja në 1/8 e finales pas ekzekutimit të penalltive.

/Gazeta Olle/

Konfirmohet largim i rëndësishëm nga Arbëria

Vashat e Kosovës fitojnë miqësoren ndaj Shqipërisë U20