Grabitje e rëndë me armë, ish futbollisti dhe trajneri i njohur ‘viktimë’ e saj

Këto janë imazhe që kanë bërë bujë të madhe në Brazil.

Danilo Andrade, ish-mesfushor dhe trajneri aktual i ekipit Corinthians nën 23 vjeç, ishte viktimë e një grabitjeje në një sallon flokësh për meshkuj, në São Paulo.

Videot e kamerave të vëzhgimit po publikohen në mediat sociale, duke treguar Danilo, si dhe të tjerë, të shtrirë në tokë gjatë grabitjes, nën kërcënimin e tre burrave të armatosur.

Superkupa Mbarëkombëtare e meshkujve zhvillohet në Shkodër

Granit Xhaka me urim emocionues për ditëlindjen e vajzës së tij