GOOOOOOL, Kosova në epërsi ndaj Zvicrës

Zvicra dhe Kosova janë duke lujatur ndeshje miqësore në Zurich, pa kaluar një orë lojë Kosova ka arritur të tund rrjetën e helvetikëve.

Milot Rashica në minutën e 52-të shënon golin e parë në ndeshje, dhe të dytin në dy ndeshjet e fundit për Dardanët.

Pjesa e parë, Zvicra 0-0 Kosova: Raste nga të dyja anët, portat e paprekura

Kosova barazon ndaj Zvicrës në Cyrih, dhuron një paraqitje fantastike në miqësore