Goli ndaj serbëve u zgjedh më i miri në ‘Katar 2022’, vjen reagimi i Richarlison

Sulmuesi brazilian, Richarlison, shfrytëzoi llogaritë e tij në rrjetet sociale për të reaguar pas fitimit të çmimit të golit më të mirë të Kupës së Botës, “Katar 2022”, të cilin e shënoi në ndeshjen kundër Serbisë, me një veprim akrobatik për të mposhtur portierin e Serbisë (2-0) në ndeshjen e dytë të Grupit G.

“Faleminderit për dashurinë tuaj dhe që më ndihmuat për të përjetësuar një moment kaq të veçantë”, ka shkruar sulmuesi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Richarlison (@richarlison)

Ardon Jashari drejt transferimit te gjiganti holandez

Del Bosque: Messi më i miri që kam parë