Goli i vitit në sekondën e fundit për të rikthyer gjithçka edhe pse po humbnin 3-0

Një gol i sekondës së fundit i siguroi West Hamit një pikë në takimin e sotëm kundër Tottenham, raporton Gazeta Olle.

Tottenham udhëheqi 3-0 deri në minutën e 80-të por në fund u ndëshkua nga tre gola ekspres të qekanëve, të cilët rikthyen gjithçka dhe arritën të dalin me një pikë nga stadiumi i Tottenham.

Ishte zëvendësuesi Manuel Lanzini që realizoi këtë supergol për të barazuar gjithçka./Gazeta Olle/