Gold AG për iftar me Granit Xhakën

Reperi Gold Ag, ka postuar një foto duke bërë iftar me futbollistin shqiptar Granit Xhakën, që luan për klubin futbollistik Borussia Mönchengladbach, transmeton Klan Kosova.

Ai e ka postuar foton në instagram dhe ka shkruar se po bën iftar me vëllezërit e tij.