Gol shumë i bukur në Premier Ligë, goditje kaq precize nuk keni parë që shumë kohë

Solly March ka realizuar gol dhe ka kaluar në avantazh Brightonin kundër Aston Villas, raporton Gazeta Olle.

Mbrojtësi i majtë realizoi në minutën e 56-të me një goditje shumë të fortë nga vija e 16 metërshit.

Ky gol edhe e dërgoi në avantazh skuadrën e tij kundër Aston Villas.

Video e golit: