GOL, GOL, GOL, Drita në epërsi (FOTO)

Drita ka kaluar në epërsi 2:1 ndaj Dukagjinit të Klinës, kur kanë mbetur edhe pak minuta deri në fund.

Është sulmuesi Alban Shillova që ka realizuar ndoshta golin më të vlefshëm dhe të vitit për Dritën.

Po luhej minuta 88 kur zëvendësuesi Shillova ngriti në tran tifozët e Dritës, Intelektualët.

Drita tani pranë mbetjes edhe për nëj vit në Superligë.

intelektualet 18947175_10212968494509752_1692043117_o 18949012_10212968493989739_397682282_o rizalushta