‘Godet’ Ramiz Krasniqi, kjo është deklarata e tij e fundit

Ditët e fundit është folur me të madhe rreth Përfaqësueses së Kosovës e cila assesi të kthjellet, përcjellë Gazetaolle.com.

Është hapur një debat pa fund ndërmjet përzgjedhësit Albert Bunjaku dhe sulmuesit Besart Berisha i cili publikisht ka dal kundër trajnerit duke thënë se nuk do të vijë më në Përfaqësuesen e Kosovës derisa ajo të drejtohet nga Bunjaku.

bunjaku berisha

Përzgjedhësi i Kosovës U-19 Ramiz Krasniqi i ka dal në krah homologut të tij. “Unë i jap të drejt trajneri pasi që ai e di më së miri se cili lojtar duhet të aktivizohet. Të gjithë duhet të sakrifikojnë për Kosovën. Nuk mund të luajnë të gjithë”, ka thënë Ramiz Krasniqi për ‘Sports Show’ në Klan Kosova, përcjellë Gazetaolle.com. /Gazetaolle.com

besart berisha besart berisha besart berisha