Godet kundërshtarin në kokë, Frabregas merr të kuq

Cesc Fabregas ka marrë karton të kuq për një arsye qesharake, në ndeshjen që Chelsea po e zhvillon në udhëtim kundër WBA-së.

Ai e goditi me top në kokë njërin prej futbollistëve të West Bromwich Albion dhe një gjë e tillë nuk i iki gjyqtarit kryesor, që e përjashtoi nga loja. /Gazeta Olle