Gjyqtari sulmohet nga tifozët në fushë, nxjerr pistoletën dhe qëllon (video)

Në Honduras ka ndodhur një ngjarje e papritur në fushën e lojës.

Pas një proteste të madhe nga tifozët, gjyqtari ka gjetur një mënyrë tmerruese për tu konfrontuar me ta, shkruan Gazeta Olle.

Përmes videos shihet gjyqtari me postoletë në dorë, duke ‘shëtitur’ nëpër fushë pasi tifozët e kishin bllokuar nga secila anë.

Madje ai në një moment edhe gjuan në tokë!

Pamjet: 

 

/Gazeta Olle/

Malisheva kompletohet për sezonin e ri, prezanton edhe pesë futbollistë!

Zyrtare: Prishtina e blindon trajnerin, Zekirija Ramadani vazhdon kontratën edhe për dy vite