Gjyqtarët kosovarë duke referuar ndeshjen ndërkombëtare (FOTO)

Treshja e gjyqtarëve nga Kosova, Genc Nuza, Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, janë duke ndarë drejtësinë në ndeshjen ndërkombëtare, Shqipëri U21 – Francë U21.

Takimi po luhet në “Selman Stërmasi” të Tiranës, dhe pas 45 minutave të parë, “trekolorët” po fitojnë 2:0.

Dy golat i shënoi Mousset. Gjyqtarët janë duke referuar me sukses, të paktën 45 minutat e parë.

nuza nuza2