Gjithçka gati për ndeshjen Craiova – Prishtina

Ndeshja e parë çerekfinale në kuadër të Ligës Ballaknike, ndërmjet Carivoas dhe Sigal Prishtinës pritet të filloj pas pak çastesh.

Kryeqytetasit në Rumani, do të kërkojnë fitore në ndeshjen e parë para një skuadre tejet të papërshtatshme siç janë rumunët.

Ndeshja pritet të filloj nga ora 18:00