Gjilani zhvillon seancën e fundit stërvitore, vërehet atmosferë fantastike para ndeshjes me Liepajan

SC Gjilani ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjen kthyese ndaj KF Liepaja. 

Ekipi gjatë ditës së sotme ka zbarkuar në Riga të Letonisë, shkruan Gazeta Olle.

Faqja zyrtare e klubit ka publikuar pamjet nga stërvitja e fundit, ku vërehet një atmosferë fantastike në grup.

Dueli i parë i zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” i kishte takuar Gjilanit, me golin e vetëm të shënuar nga Albert Dabiqaj.

Kjo ndeshje është e vlefshme për raundin e parë të Ligës së Konferencës dhe zhvillohet nesër (e enjte) me fillim nga ora 16:00. /Gazeta Olle/

Batatina zbulon shifrën e premisë për futbollistët e Llapit nëse do ta eliminojnë Buducnostin

E konfirmon Llapi: Tifozët e Buducnostit nuk udhëtojnë në Prishtinë