Gjilani – Trepça ’89, Mezani nuk do jetë trajner i vendasëve

Trajneri i Gjilanit, Gentian Mezani nuk do të jetë i pranishëm në duelin e sotëm të Gjilanit kundër Trepçës ’89, raporton Gazeta Olle.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë skuadra përmes faqes së tyre zyrtare.

Skuadra në këtë takim do të udhëheqet nga ndihmës-trajneri, Alban Hyseni.

Mezani raportohet të jetë larguar për momentin nga skuadra për shkak të disa problemeve familjare.

NJOFTIMNë takimin e sotëm ndërmjet Gjilanit dhe Trepçës '89, kryetrajneri i skuadrës sonë, Gentjan Mezani, nuk do të…

Gepostet von SC Gjilani am Mittwoch, 21. Oktober 2020