Gjilani mposhtet në miqësore nga Laçi

Ka përfunduar ndeshja kontrolluese mes SC Gjilanit dhe KF Laçit.

Këtë ballafaqim miqësor e fitoi skuadra nga Shqipëria me rezultatin, 2-1.

Golin e vetëm për “kuqebardhët” e realizoi transferimi i merkatos së verës, Mevlan Zeka.

Kujtojmë që kjo ka qenë miqësorja e dytë e gjilanasve, në ndeshjen e parë kanë luajtur baras ndaj Llapit, 1-1.

Sirena gjermane për Bajramin, drejtuesi i njohur nis nga puna për t’ia “rrëmbyer” Fiorentinës

Zyrtare: Trepça 89 njofton largimin e tre futbollistëve nga skuadra