Gjilani dhe Ballkani para testit të madh, luajnë miqësore mes vete

Sot do të zhvillohet një miqësore shumë interesante mes Gjilanit dhe Ballkanit.

Skuadra nga Suhareka ka njoftuar për miqësoren që do të zhvillohet në stadiumin e qytetit të Gjilanit.

“Për ditën e nesërme (SOT) është planifikuar një ndeshje miqësore pasdite ndaj skuadrës së SC Gjilanit. Ndeshja miqësore do të luhet në qytetin e Gjilanit duke nisur nga ora 17:30”, ka shkruar klubi në llogarinë zyrtare.

Dy skuadrat janë përforcuar dukshëm në këtë afat kalimtar.

Spektakël pa fitues në Gjilani-Ballkani, Drita shpallet kampione nga divani  – SuperSport

Një takim mjaftë interesant përpara fillimit të Superligës padyshim që do të jetë kjo përballje.

Bujar Shabani do ta lërë Shkupin pas vetëm një muaji, ai do të rikthehet në Kosovë

Skandal i madh nga Moldavia, nuk i japin vizë Lirim Kastratit që të luajë me Dinamon në Ligën e Kampionëve