Gjilani afër të bombardoi në tregun e transferimeve, bëhet fjalë për dy super lojtar

Arbnor Ramadani dhe Kastriot Selmani shumë shpejt mund të bëhen pjesë e Gjilanit.
Kanal10 mëson se dyshja e Llapit ka nisur bisedimet me Gjilanin dhe gjithçka është duke shkuar drejt përfundimit të bisedimeve.
Të dy futbollistët që nga stinori i ardhshëm pritet të jenë pjesë e Skifterave.

Kastriot Selmani arrin shifrën e 100 paraqitjeve zyrtare me Llapin

(VIDEO) Mesfushori kuqezi gjen golin në Turqi, realizon një perlë nga goditja e dënimit