Shikoni euro-golin e Abazit në derbi (VIDEO)

Ish-futbollisti i Dritës, Leonit Abazi, ka realizuar një super-gol nga distanca në ndeshjen ndërmjet Skënderbeut dhe Kukësit, që po zhvillohet në kuadër të elitës së futbollit të Shqipërisë.

Ai ka shënuar pas një goditje të fuqishme me të majtën, për t’i zhbllokuar shifrat në minutën e 54-të.

VIDEO: https://www.facebook.com/video.php?v=600878340014041&set=vb.140809199354293&type=2&theater