Gjest fantastik nga lojtarët e Partizanit në ndeshjen ndaj Teutës: “Lutemi për Tetovën”

Skuadra e Partizanit ka bërë një gjest fantastik sot në ndeshjen ndaj Teutës për rastin e Tetovës.

Gjatë hyrjes në fushë, lojtarët e Partizanit kishin veshur fanela ku shkruante “Lutemi për Tetovën”, shkruan GazetaBlic Sport.

Gjesti i lojtarëve të Partizanit vjen pasi në një spital ku po trajtoheshin të sëmurët nga koronavirusi shpërtheu zjarri duke lënë viktima në njerëz.

 

Kanë arritur në Kosovë dy përforcimet e skuadrës së Ligës së Parë, në fundjavë të gatshëm për lojë

“Dhimbja që u kthye në forcë”, rrëfimi i Elbasan Rashanit për vdekjen e babait dhe shkëlqimin në Ligue 1 dhe me Kosovën