Georgia e ‘çmendur’ pas futbollit dhe shprejtësisë (FOTO)

Modelja irlandeze Georgia Salpa është e dashuruar pas makinave dhe motoçikletave.

Ajo nuk mund ta harroj edhe pasionin e saj të vjetër futbollin të cilin e përcejllë aq shumë.

Georgia njihet për format e saj perfekte dhe fotot flasin më mirë për bukurinë e saj.

 

buku 1

 

buku 2

 

buku 3

 

buku 4

 

buku 5