Genoa – Inter, lajmi i fundit vjen për Shaqirin

 Genoa dhe Inter takohen sonte në kuadër të Series A. Lajmet e fundit nga mediat italiane kanë publikuar edhe formacionet e mundshme.

Madje, sipas tyre, e sigurt është që Xherdan Shaqiri nuk do të lujë titullar.

Ylli kosovar do të jetë në bankinë.

Inter do të luajë me këtë formacion: Handanoviq, Nagatomo, Juan Jesus, Ranocchia, D’Ambrosio, Kovaçiq, Medel, Brozoviq, Hernanes, Palacio dhe Icardi.