Gashi vazhdon me gola (VIDEO)

Mesfushori – sulmues, Shkëlzen Gashi ka shënuar një tjetër gol për Baselin, në kampionatin zviceran. Baseli u mund 4:2 nga Young Boys në udhëtim, në derbin xhiros.

Gashi shënoi në momentin kur Baseli po humbiste 3:0.

Goditja e Gashit ishte e papërshtatshme për portierin vendas, pasi që Gashi harkoi drejt portës, dhe topi përfundoi në rrjetë.