Gashi s’e harron zanatin (VIDEO)

Vazhdon shkëlqimin sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe Baselit, Shkëlzen Gashi. Ai ka shënuar një gol në ndeshjen që po zhvillohet Basel – Aarau 3:0.

Sulmuesi nga Kosova e shënoi golin e tretë në ndeshje në minutën e 22-të. Ky ëshë goli i tij i 19-të në Kampionat.