Gashi largohet nga Trepça

Basketbollisti Artin Gashi nuk është më pjesë e Trepçës.

GazetaOlle.com ka mësuar se Gashi, me marrëveshje ka shkëputur kontratën me ekipin mitrovicas.

Ish-basketbollisti i shumë skuadrave kosovare tashmë është lojtari i ri dhe në pritje të ofertave nga ekipet tjera.