Galatasaray – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve do të nis sot me ndeshjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve.

Në Stamboll takohen, Galatasaray dhe Real Madridi nga ora 21:00, shkruan Gazeta Olle.

Për këtë takim tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Kujtojmë se dy skuadrat kanë vetëm nga një pikë pas dy ndeshjes kurse sot kërkojnë fitoret e para.