Futbollistja provokuese dhuron “show” në Dubai, hoqi rrobat për të treguar tatuazhin në të pasmet

Futbollistja zvicerane, Alisha Lehmann është sërish në qendër të vëmendjes.

 

Ashtu si një numër i madh futbollistësh, edhe futbollistet zgjodhën Dubain si destinacion ku do të pushojnë nga një edicion vjeshtor.

E në mesin e tyre është edhe Alicia Lehmann, një vajzë që luan për Aston Villën dhe që konsiderohet ndoshta futbollistja më seksi.

Prandaj, nuk është për t’u habitur që në Instagram janë 5.5 milionë ndjekës.

Alisha, natyrisht, ka bërë një foto me rroba banje dhe ka treguar edhe një herë një tatuazhin në të pasmet e saj.

Interesant është fakti se Alisha dikur ishte në një lidhje me shokun e saj të skuadrës nga Paris Saint-Germain, për tre vjet, dhe ndërkohë u largua nga Ramona Bachmann dhe pati një lidhje me futbollistin aktual të Aston Villa, Douglas Louise.

Federata Evropiane shkruan për Norën: Gjakova arriti potencialin e plotë në Tokio

Dy skuadrat e mëdha evropiane pas Januzajt