Futbollistja më seksi në botë (FOTO)

Alex Morgan, është një ndër futbollistet më seksi dhe të talentuara në botë. 25-vjeçarja luan për skuadrën amerikane të Portland Thoms.

Sulmuesja është vlerësuar si një ndër femrat më seksi në fushën e blertë. Kjo falë hireve të saj dhe trupit tejet sensual.
Morgan është gjithashtu për Kombëtaren e Futbollit të Femrave të Amerikës.

Alex Morgan

eHKTAVs